Pánske fitness kraťasy

Pánske fitness kraťasy značky Iron Aesthetics.

 • 9,90 € 25,00 € Produkt je dostupný s inými možnosťami
  V zľave
  1 Komentár(e)

  Funkčné kraťasy s vreckami vhodné do posilňovne ale aj na bežné nosenie. Grafika "Beast mode" na ľavom stehne predstavuje "beštiu/zviera" ktoré sa z vás stáva pri dvíhaní závaží a dosahovaní svojích cieľov. Kraťasy sú veľmi voľné a ľahké, nezabraňujú pohybu, vďaka čomu sú ideálne na tvrdé tréningy v posilňovni.

  9,90 € 25,00 €
  Znížená cena!
  Produkt je dostupný s inými možnosťami
 • 29,90 € 35,00 € Skladom

  Ćierne kraťasy s vreckami pre hard-core kulturistov, powerlifter-ov a weightlifter-ov. Na pravom stehne sa nachádza logo MONSTA v štýle Signature červenej farby. Kraťasy sú veľmi voľné a ľahké, nezabraňujú pohybu, vďaka čomu sú ideálne na tvrdé tréningy v posilňovni. Ak dvíhaš svoje limity tak tvrdo ako železo, značka MONSTA je pre teba ideálnou voľbou.

  29,90 € 35,00 €
  Len online Znížená cena!
  Skladom
 • 24,90 € 40,00 € Skladom
  V zľave

  Čierno-zelené kraťasy s vreckami pre hard-core kulturistov, powerlifter-ov a weightlifter-ov. Na pravej strane sa nachádza veľký nápis „MONSTA“. Ak dvíhaš svoje limity tak tvrdo ako železo, značka MONSTA je pre teba ideálnou voľbou.

  24,90 € 40,00 €
  Len online Znížená cena!
  Skladom
 • 29,90 € 35,00 € Skladom

  Kraťasy s vreckami pre hard-core kulturistov, powerlifter-ov a weightlifter-ov. Na pravom stehne sa nachádza logo MONSTA v štýle Signature. Kraťasy sú veľmi voľné a ľahké, nezabraňujú pohybu, vďaka čomu sú ideálne na tvrdé tréningy v posilňovni. Ak dvíhaš svoje limity tak tvrdo ako železo, značka MONSTA je pre teba ideálnou voľbou.

  29,90 € 35,00 €
  Len online Znížená cena!
  Skladom